Учні Квітневої філії брали участь у проекті «Діти – дітям!»


Галерея "Діти-дітям 2018"

План

проведення тижня англійської мови

у Квітневій філії Близнюківського ліцею

19.11. – 23.11. 2018 н. р.

( English Week )

Monday (понеділок) 19.11.

Відкриття тижня “Англійської мови”

Конкурс тематичних газет, виставка творчих робіт

Виставка малюнків учнів 2 класу “My favourite letter”

Tuesday (вівторок) 20.11.

Перегляд мультфільму англійською мовою( 1 клас)

Змагання “The best English learner”(6 клас)

Wednesday (середа) 21.11.

Урок- гра “Who knows English better?”(3клас)

Урок-вікторина “Funny English”( 4 клас)

Вікторина з англійської мови “This Amazing English” ( 5 клас)

Thursday (четвер) 22.11.

Урок-змагання – Кращий знавець англійської мови. “Do you know English?”(7 клас)

Friday (п'ятниця) 23.11.

Вікторина “The Smartest”(9 клас)

Підведення підсумків тижня “Англійської мови”


Галерея "Тиждень англійської 2018"

Свято Осені

Традиційно кожного року в Квітневій філії відбувається Свято Осені. Святково прикрашена зала, лагідна музика зустрічали гостей. Чарівна осінь учениця 5 класу Козлова Влада запрошувала учнів всіх класів до танців, виконання пісень, зачаровувала всіх своєю гарною розповіддю про красу Осені, її багатство. Під час проведення конкурсів і учні, і гості були активними учасниками. Приємним сюрпризом було проведення аукціону, на якому було розіграно лоти.

А далі шкільний коридор нагадував величезний вулик. Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття асортименту – все, як на справжньому ярмарку. Адже учні, батьки та вчителі ретельно готувалися до нього: власноруч виробляли сувеніри, випікали різноманітне печиво, кекси, горішки, пиріжки та безліч інших смаколиків, які можна було придбати за доступними цінами. Всі присутні були дуже задоволені проведеним заходом. Організатором проведення свята була Усатенко Н.І.


Галерея "Свято осені 2018"

Педагогічний колектив вдячний батькам за допомогу у проведенні ярмарку.

Учень 7 класу Квітневої філії Литвиненко Віталій брав участь у районному конкурсі «Зробимо життя безпечним»

Організатор конкурсу Татарникова Аліна Олегівна


Галерея "«Зробимо життя безпечним» "

Вже традиційно учні Квітневої філії беруть участь у районному конкурсі шкільних стінгазет. У листопаді вийшов третій номер стінгазети «Шкільна веселка». Юні кореспонденти намагалися зробити газету цікавою, пізнавальною, змістовною.

Редакційна колегія: Посохов К. учень 6 класу

Леник Дмитро учень 6 класу

Рожко А. учениця 9 класу

Шарпило Д. учениця 9 класу

Головний редактор: Нестеренко Оксана Юріївна


Галерея "Конкурс шкільних стінгазет"

Учениця 5 класу Квітневої філії Козлова Влада брала участь у районній акції «Молодь за здоровий спосіб життя». Влада написала реферат на тему:

«Ми обираємо здоровий спосіб життя».

Керівник: Букальцева Анна Олександрівна


Галерея "Молодь за здоровий спосіб життя"

План

проведення тижня природничих наук

у Квітневій філії Близнюківського ліцею

на 2018-2019 н.р.

Назва заходу Термін виконання Відповідальний
1 Книжкова виставка « Я і природа» 22.10.2018 Корж Л.Б.
Лінійка. Відкриття тижня та оголошення його плану. Гарькуша Т.О.
Усний журнал «Природа – наш спільний дім» (2 клас) Усатенко Н.І.
Віртуальна подорож «Дивовижна Африка!» (4 клас) Гарькуша Т.О.
2 Творча робота. Колаж «Краса осіннього лісу» (3-4 класи) 23.10.2018 Руденко С.І.
Виставка творчих робіт «Чудова пора осінь» (1 клас) Усатенко В.М.
3 Подорож-змагання «Природа навколо нас» (5 клас) 24.10.2018 Крижановська О.І.
4 «Юні дослідники» «Цікаві досліди з фізики» (5, 7) класи 25.10.2018 Золотарьов С.І.
«Експериментальний практикум з хімії» (7, 9) класи Масловський С.В.
5 Акція « Годівнички для птахів» (4 клас) 26.10.2018 Гарькуша Т.О.
Гра-подорож «Дослідження водних об'єктів» Олексенко А.В.
Підведення підсумків тижня Гарькуша Т.О.

Завідувач філії А.О. Букальцева


Галерея "Тиждень природничих наук 2018"

У рамках проведення тижня екологічного виховання в школі у Квітневій філії були проведені заходи, спрямовані на формування екологічної свідомості учнів 1-9 класів.

План

проведення екологічного тижня у Квітневій філії

Дата Класи Назва заходу Відповідальний
1 16.10.08 5-6 «Екологічна вікторина» Букальцева А.О.
2 17.10.08 3-4 Екологічний брейн-ринг «Цікаве природознавство!» Гарькуша Т.О.
3 18.10.08 1-2 3,5,6,9 Екологічний турнір «Природа – наш дім, бережімо його!» «Досліди з екологічної безпеки!» Усатенко В.М. Усатенко Н.І. Масловський С.В.
4 19.10.08 6-9 Екологічна гра «Свистати всіх на гору!» ОлексенкоА.В.


Галерея "Тиждень екологічного виховання 2018"

14 жовтня: Покрова, День козацтва і захисника України


14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Тож на честь цього свята у Квітневій філії було проведено гру-квест «Пропала булава!». Участь брали учні 5-9 класів, які об’єдналися у три команди. Заздалегідь разом із класними керівниками учасники команд обрали капітанів, дібрали девізи, розучили пісні. У проведенні гри-квесту задіяні були всі вчителі філії, які чекали учасників у своїх секторах. Активно, жваво, весело та з великим задоволенням учні виконували завдання на станціях, наближаючись до перемоги. Врешті-решт булаву було знайдено, а переможців нагороджено! Організатор проведення заходу Корж Л. Б..


Галерея "14 жовтня"

День вчителя

Чудова традиція – влаштовувати святкові концерти-вітання до Дня вчителя – збереглася в багатьох школах. Зрозуміло, підготовка до виступів починається вже у вересні. Кожна дитина прагне продемонструвати свої таланти: розповісти вірш, проспівати пісню або станцювати на сцені танець, щоб порадувати улюбленого вчителя. Саме так весело та цікаво привітали учні нашої філії педагогічний колектив вчителів.

Також дійсно цікавим заходом, присвяченим Дню вчителя, є День шкільного самоврядування. Учні намагаються взяти на себе функції управління школою і шкільним життям, пропонуючи вчителям відпочити від трудів повною мірою. День самоврядування, приурочений до свята, дозволяє учням зрозуміти і оцінити складність професії педагога. Так учні нашої філії з великою відповідальністю поставилися до цієї справи: заздалегідь підготувалися до проведення уроків. Потім поділилися своїми враженнями з педагогами, висловлюючи слова великої подяки на адресу всіх вчителів.


Галерея "День вчителя 2018"

На підтримку проведення Всеукраїнської акції – флешмобу, спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інфрормування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення, у Квітневій філії було проведено флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди!»

/Files/photogallery/1331/DSCF0015.JPG

Булінг

Булінг – одне з найпоширеніших явищ серед підлітків. У школі вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить вчителям. Проте вирішити цю проблему вони можуть тільки за підтримки адміністрації школи, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій.

Для успішної боротьби з насильством у школі 25 вересня 2018 року у Квітневій філії відбулася зустріч з начальником Близнюківського бюро правової допомоги, начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальником Близнюківського відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області, фахівцем із соціальної роботи Близнюківського РЦСССДМ під час якої була проведена бесіда для педагогічного колективу на тему: «Протидія булінгу в школі», під час якої обговорювалися:

- поняття «булінгу», його основні ознаки, форми прояву, види. Особливу увагу було приділено тому, як вчителям правильно реагувати на випадки булінгу в школі та впоратися із даною проблемою. Розуміння дорослими того, що жоден випадок насильства або цькування неможна ігнорувати, залишати без уваги, допоможе вчасно та ефективно боротися з булінгом і запобігати його проявам серед молоді у майбутньому.


Галерея "Булінг 2018"

З метою підвищення правової свідомості та обізнаності школярів 25 вересня2018року начальником Близнюківського бюро правової допомоги спільно з начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальником Близнюківського відділу ДРАЦСу ГТУЮ в Харківській області, фахівцем із соціальної роботи Близнюківського РЦСССДМ для учнів 9 класу Квітневої філії Близнюківського ліцею проведено правову вікторину на тему: «Знаємо, діємо, захищаємо», під час якої обговорювалися права дитини, які з’являються від народження та охороняються міжнародним законодавством і державою.

За допомогою практичних вправ учасники вчилися вирішувати життєві ситуації в правовому полі, формували дерево прав та обов’язків, з використанням карток-смайликів вчилися пов’язувати права та обов’язки людини і відповідальності в разі їх порушення. По завершенню зустрічі дітиотримали буклети «Твої права – твій захист» та «Права та обов’язки дитини».


Галерея "Правова допомога 2018 "

24.09.08 У рамках проведення природоохоронної акції «Птах року – 2018. Голуб лісовий» у нашій філії був проведений шкільний етап цієї акції, конкурс малюнків «Голуб лісовий». Активну участь взяли учні 3-9 класів Переможцями стали Рожко Аліна, Волошина Анастасія, Вісич Володимир (учні 9 класу) Роботи переможців були передані на районний конкурс. Організатор проведення конкурсу Масловський С.В.


Галерея "Голуб лісовий"

Квітнева філія разом із сільською громадою вшанували пам'ять загиблих воїнів – визволителів!

Роки… скільки б їх не минуло, не зітруться у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за наш край!


Галерея "Роки… скільки б їх не минуло"

Кожного року вересень нагадує нам про річницю з Дня визволення нашого краю!

Страшні сліди залишила війна… Але ми все витримали і перемогли! Перемогли тому, що відстоювали свою Батьківщину, відстоювали право на щастя, право на життя!

Учні 9-го класу підготували літературно-музичну композицію присвячену 75-ій річниці з Дня визволення Близнюківщини!


Галерея "Страшні сліди залишила війна 2018"

За давньою традицією учні нашої школи доглядають могилу загиблих воїнів на території нашого села.


Галерея "Догляд за могилою воїнів"

План

проведення заходів присвячених святкуванню 75-річнці визволення Близнюківщини

11.09.08 - Виставка композиції (1- 4класи)

Конкурс плакатів (5-9 класи)

12.09.08 - Волонтерська акція

13.09.08 - Літературно – музична композиція «Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!»

14.09.08 - Фото виставка «У пам’яті вічно живі…»

Урочистий виступ учнів школи біля пам’ятника, покладання квітів.

Олімпійський тиждень.

Весело та цікаво пройшли змагання в рамках проведення Олімпійського тижня в нашій школі !


Галерея "Олімпійський тиждень"

В рамках роботи батьківського лекторію

03.09.2018 у Квітневій філії було проведено зустріч з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Людмилою Тищенко та фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» Марією Максименко. В ході зустрічі були розглянуті права та обовязки батьків і дітей за Законодавством України. Батькам надані рекомендації щодо профілактики вчинення правопорушень серед дітей.


Галерея "Правове виховання"

Перший дзвінок

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди
сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим
їх школа вітає.

Вам школа радо двері відчиняє
Й давно чекає з нетерпінням вас.
Нехай же дзвоник срібно пролунає
І на урок запросить в рідний клас.

Наш спільний дім — велика Україна,
Сьогодні всіх дітей скликає на урок.
Щаслива буде хай кожнісінька дитина
І впевнено в науку робить крок!


Галерея "1 дзвоник 2018р"

Свято Останнього дзвоника

Швидко промайнув начальний рік. Наша шкільна родина перегорнула ще одну сторінку свого життя. Свято Останнього дзвоника в черговий раз зібрало на шкільному подвір ї учнів, вчителів, батьків. З теплими словами побажань до всіх присутніх звернулися гості свята: голова Квітневої сільської ради Голуб Л.М. та начальник Близнюківського районного управління Держпродсповслужби Харківської області Уколова О.С.

Завідувач філії підвела підсумки навчального року та нагородила найактивніших учасників районних конкурсів грамотами. Як завжди головними учасниками свята були випускники – учні 9 класу, які на свою адресу почули багато гарних слів.

Всім учням нашої філії веселих канікул!


Галерея "Свято Останнього дзвоника 2018"

Пам’ять про війну нам душу обпікає

Поклонимось великим тим рокам,
Тим славним командирам і бійцям,
І маршалам усім і рядовим,
Поклонимось і мертвим і живим.
Всім тим, кого не можна забувать,
Поклонимось і будем пам'ятать

Немає сім'ї, якої не торкнулося б полум’я Другої світової війни. Ми свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам'ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу.

8 травня відбулася святкова лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення , де учні молодшої ланки проникними,хвилюючими словамидоносили до присутніхсвященніслова пам’яті про героїв, що полягли на фронтахвійни та поваги і пошани до учасників війни, бо ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з фашизмом, на превеликий жаль, уже немає серед живих. Учениця 8-го класу підготувала композицію «Пам’ять про війну нам душу обпікає» ,що супроводжувалася переглядом презентацій, які допомогли створити відповідний емоційний фон і сприяти особистісному сприйняттю учнів.

9 травня затрадицією відбувся мітинг біля пам’ятника загиблим воїнам.Вшанувати пам’ять односельчан, усіх учасників війни прийшли й учні , щоб вкотре подякувати загиблим землякам за їхній подвиг, вклонитися ветеранам війни, яких зараз у селі залишилися всього декілька чоловік.


Галерея "9 травня 2018"2018 рік – ювілейний для Близнюківщини

Цього року виповнюється 95 років від дня її утворення. Це свято не тільки тих, хто тут народився, але й всіх, хто поселився тут та прикипів душею до своєї Близнюківщини. Наш край споконвічно славився талановитими, щирими та працьовитими людьми. Село Квітневе є часточкою цього мальовничого краю, а її молоде покоління частиною всієї України. У Квітневій філії пройшли урочисті заходи з нагоди святкування ювілею.На уроках літератури рідного краю учнів ознайомилися з іменами видатних людей нашого краю, книжкова виставка та інформаційний стенд дали змогу згадати історію виникнення назви та символіки Близнюківщини. А наостанок учні молодшої та середньої ланки виконали патріотичний флешмоб « Ми майбутнє твоє , Близнюківщино!»


Галерея "95 років Близнюківщині"Кобзареві передзвони

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Для українців такою святинею є натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко. В пам'ять про цю знаменну дату було проведено літературно-поетичну годину «Барвистий світ Шевченкового слова» . Атмосфера урочистості й пошани до народного генія панувала під час заходу. Всі учасники прониклись гордістю за те, що ми – нащадки великого патріота, що ми – українці нашої неподільної України.


Галерея "Кобзареві передзвони"

Міжнародний День рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть. З метою формування в учнів здатності до мовної самоідентифікації, удосконалення мовленнєвих здібностей та з метою виховання патріотизму, гордості за свою Батьківщину у філії було проведенозаходи згідно плану

№ з/п Назва заходу (події) Дата проведення Класи Відповідальні
1 Диктант “Рідна мова» 20.02. 6 Вчитель української мови
2 Презентація на тему « Ділова українська мова». 21.02. 8 Вчитель української мови
3 Виставка книг у бібліотеці «Книга – джерело культури» 21.02. Відповідальний за збереження підручників
4 Мльтимедійна презентація "Українська мова у світі", 2102. 5 Вчитель української мови
5 Тематичні інформаційні хвилинки «Рідна мова калинова» 25.02.2015 1-9 Класні керівники

3 метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) для учнів початкової школи проведено виховну годину «Хоробрі серця». Учнями середньої ланки було переглянуто фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».


Галерея "Міжнародний День рідної мови 2018"

Проведення тижня предметів художньо-естетичного циклу


в Квітневій філії Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст.

План проведення тижня предметів художньо- естетичного циклу

в Квітневій філії Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Назва заходу Дата проведення Клас Відповідальні
1 Конкурс малюнків « Веселе сердечко» 12.02.18 2-4 Класні керівники
2 Мастер- клас з виготовлення валентинок 13.02.18 5-6 Вчитель трудового навчання
3 Конкурс Валентинок 14.02.18 2-9 Педагог- організатор
4 Заочна подорож музеями світу 15.02.18 8-9 Вчитель образотворчого мистецтва
5 Музика очима дітей 16.02.18 5-6 Вчитель музичного мистецтва

Галерея "Масляна 2018"

День Соборності України

З 17.01.18 -22 .01.18у філіївідбулися виховні заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. Для учнів початкових класів організовано пройшов виховний захід під гаслом «Україна – минуле, сучасне, майбутнє», для старших класів- лекція-презентація « Славетний день в історії України» та перегляд фільму «Акт злуки УНР та ЗУНР». Класними керівниками проведено виховні години на тему: «Україна неподільна». Учні поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України, ознайомилися з цікавими фактами про Україну, її визначними діячами.


Галерея "День Соборності України (2018)"

Святкування Нового року

Цікавим та екстравагантним було святкування Нового року для учнів 1-6 класів. До них у гості разом з Дідом Морозом завітали відомі герої мультфільмів. Півтори години пролетіло як одна мить. Різноманітні ігри, змагання, конкурси не давали сумувати нікому. А учнів 8-9 класів здивували своєю появою в незвичайному вбранні та оригінальним танком Дід Мороз та Снігуронька. Вони стали активними учасниками конкурсної програми і привели свої команди до перемоги. Хай Рік Жовтої Собаки буде вдалим, і символ року стане охоронцем нашої філії.


Галерея "Новий 2018 рік"

Виглядаю Миколая


« Виглядаю Миколая» під таким гаслом відбулася розважальна програма для учнів філії. На гостину до дітей завітав Святий Миколай та прекрасні ангели. Знайти нечемних дітей у цей день намагалися бешкетники чортенята. Сміх та радість лунали в залі: діти грали в ігри, змагалися у розгадуванні загадок. А наостанок кожен з учнів отримав солодощі. Хай вогник доброти та милосердя запалає яскраво в серцях і душах наших дітей.


Галерея "Виглядаю Миколая 2017"6 грудня до Дня Збройних Сил України


Галерея "6 грудня до Дня Збройних Сил України 2017"

6 грудня до Дня Збройних Сил України з метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у філії проводились виховні години, уроки мужності, спортивні змагання. Для учнів 1-4 класів класоводами була проведена виховна година «А ми ту славу збережемо!», учні 8-9 класів ще раз згадали історію та традиції українського козацтва на уроці мужності «Історія та традиції військового виховання в Україні» . Серед хлопців 5-9 класів відбулися спортивні змагання, які сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.
Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, досконало продумані, естафети.

Пам'ять про Голодомор

Галерея "Голодомор 2017"

З 20-24 листопада 2017 року у філії проходив тиждень під гаслом «Вижили 1933-го. Вистояли 2014-го. Переможемо завтра!».

Протягом цього тижня було проведено такі заходи:

1. Уроки пам'яті, виховні години для учнів 2-4 класів

2. Організовано перегляд кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні для учнів 8-9 класів

3. Оформлені відповідні тематичні куточки. 24 листопада проведено лінійку-реквієм вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Обов’язковим етапом в ході лінійки була хвилина мовчання і акція «Запали свічку». Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім.

(English Week)

Галерея "Тиждень англійської мови 2017"

Протягом 20.11 - 24.11 у Квітневій філії Близнюківської ЗОШ І-ІІI ступенів пройшов Тиждень англійської мови, у якому взяли участь всі учні школи.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня англійської мови в школі – є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови та поважне ставлення до носіїв мови.

Свій танок востаннє виконує осінній лист.

Свій танок востаннє виконує осінній лист. Осінь прощається із землею,посилаючи останні сонячні дні. У Квітневій філії також попрощалися з осінню і подякували за їй за щедрість. Учні побували на імпровізованому українському ярмарку, де кожен зміг похизуватися власним талантом: піснею, танком, читанням віршів. До побачення , осене, до нової зустрічі!

Галерея "Свято осені 2017"

День писемності

В рамках святкування Дня писемності у Квітневій філії серед учнів 3-8 класів було проведено І етап Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика.

У своїх знаннях з рідної мови позмагалися учнів 2-4 класів під час вікторини « Знавці української мови». Учасники заходу відгадували українські прислів’я, пісні, малювали, читали вірші, легенди. Учні середньої ланки взяли активну участь у проведенні лінійки присвяченій вшануванню пам яті Нестора Літописця.

За допомогою мультимедійної презентації «Від прадавнини до сучасності» учні 5-6 класів дізналися про історію писемності, скорботний календар української мови, визначили місце української мови серед інших слов’янських мов, почули щирі слова любові і вдячності до неї.

Галерея "День писемності"

Трудовий десант 2017

23.03.2017 за участю учнів та вчителів у нашій школі пройшов трудовий десант. Школярі 1-9 класів отримали невеликі пришкільні ділянки для прибирання.

Спільними зусиллями вчителів та учнів було облаштовано клумби, очищено від листя та сміття прилеглу до школи територію, обрізано кущі. Всі школярі працювали дружно. Вони відчули себе справжніми санітарами довкілля. Учні показали приклад всім жителям села, закликали їх не смітити і зробити кожен куточок нашої малої батьківщини чистим та затишним. «Життя без сміття» - такий девіз кожного школяра.
Дякуємо всім учням за старання, які вони проявили під час трудового десанту.

/Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7558.JPG/Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7562.JPG /Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7559.JPG/Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7563.JPG /Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7560.JPG /Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7537.JPG /Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7553.JPG /Files/images/trudoviy_desant_2017/DSCN7555.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.